Aby przeglądac stronę zaakceptuj nasz Zasady prywatności dotyczące cookies.
38,99 złCena
38,99 złCena
35,99 złCena
Pieluszki Wielorazowe

Pieluszki Wielorazowe

PIELUSZKI

Najważniejsze dla każdego rodzica jest zdrowie dziecka. Chcemy wiedzieć jak najwięcej na temat produktów z jakimi nasze dziecko ma styczność dlatego czytamy ulotki! dużo ulotek! :)

Jedzonko oczywiście zaraz po najlepszym mleku mamy wybieramy naturale, zdrowe! ubranka, pościel, kocyki-poliestrowi mówimy nie!

Bawełna, fajnie, Bambus, jeszcze lepiej, wełna jest lo♥e, proszki do prania najdelikatniejsze, w małych ilościach, unikamy chemii A PIELUSZKI? HMMM... Jednorazowe, tanie, wygodne... ALE! brak opisanego składu na opakowaniu więc sumienie czyste? Nie do końca... Powiedzmy sobie szczerze parę słów o pieluszkach jednorazowych... Producenci zasłaniając się tajemnicą nie podają składu, nie wiemy z czym nasze dziecko ma styczność non stop! Przez ok. 2 lata! Już to daje do myślenia.... ale pomówmy o tym co wiemy:

:( pampersy "nie oddychają"- stwarza to bardzo duże ryzyko podrażnień, infekcji a nawet alergii,

:( jednorazówki są szkodliwe dla środowiska jedna pielucha rozkłada się od 300 do 500 lat,

:( zawierają szkodliwe substancje zapachowe,

:( zawierają szkodliwe składniki pochłaniających wilgoć (poliakrylan sodu), dioksyn (magiczny mega chłonny na ogół niebieski żel),

:( zawierają szkodliwy chlor (dzięki któremu pampersy są takie białe),

:( wykonane głównie z tworzyw sztucznych,

:( według badań noszenie pampersów wiąże się z przegrzewaniem okolic intymnych, co może skutkować zaburzeniami płodności (mowa szczególnie o chłopcach)

:( podsumowując cały okres pieluchowania - pochłaniają ogromne ilości pieniędzy! Alternatywą zwykłych jednorazówek są pieluszki jednorazowe bambusowe, niebielone, zdrowe - ich ceny wahają się od 1,5 zł do ok 2 zł za sztukę - to dopiero majątek! Oczywiście pieluchy jednorazowe są wygodniejsze w użytkowaniu, ale czy wielo to aż tyle dodatkowej pracy? To już nie są czasy ręcznego prania tetry, wyparzania, prasowania! Wystarczy pralka na 60 stopni lub 40 i środek odkażający, suszarka i gotowe! Dodatkowym plusem jest to że nie musisz co chwila biegać do sklepu po jednorazówki! Pieluszki wystarczają na cały okres pieluchowania! jedne zakupy i na tym koniec! Co jest dla Ciebie ważniejsze? KOMFORT RODZICA CZY ZDROWIE DZIECKA? PIELUSZKI WIELORAZOWE TO:

♥ ekonomiczna,

♥ zdrowa,

♥ ekologiczna alternatywa dla jednorazówek!

Pieluchowanie wielorazowe jest piękne! Cała gama kolorów, wzorów, krojów! A to wszystko z materiałów zdrowych dla Twojego maluszka! Pieluszki są z oddychających materiałów, nie zawierają szkodliwych substancji Po odpieluchowaniu możesz je sprzedać i odzyskać sporą część włożonych pieniążków lub zostawić dla kolejnego malca!            

                     
                                            ZAINWESTUJ W ZDROWIE SWOJEGO DZIECKA! WIELO TO PROSTE! :)

    Zostaw komentarz