Aby przeglądac stronę zaakceptuj nasz Zasady prywatności dotyczące cookies.

Brak produktów

Darmowa Wysyłka

Jeżeli złożysz zamówienie nie za minimum 120 zł to wysyłka gratis! Dotyczy ona jednak tylko zamówień, które nie są płatne przy odbiorze.

Twoja przesyłka

Dbamy o Ciebie i staramy się, aby Twoje zakupy dotarły do celu najszybciej jak to możliwe. Ekspresowa wysyłka to u nas standard, zamówienia złożone i opłacone do godziny 16 wysyłane są tego samego dnia.  Reszta zamówień wysyłana jest kolejnego dnia roboczego. Po wysłaniu zawsze dostarczamy link do śledzenia przesyłki online. Jeśli preferujesz dostawę z płatnością przy odbiorze, jest taka możliwość. 

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za obsługę i pakowanie, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, niezależnie od wielkości zamówienia, za przesyłkę płacisz tylko raz, tą sama kwotę. Twoja przesyłka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale przykładamy szczególną uwagę w celu ochrony delikatnych przedmiotów.

Prezenty

Chcesz zrobić prezent bliskiej osobie? Nie ma problemu, przygotujemy paczkę z Twoją dedykacją i wyślemy pod wskazany adres. Nasi pracownicy przygotują przepięknie zapakowany prezent na każdą okazję.