Darmowa Wysyłka

Jeżeli złożysz zamówienie nie za minimum 120 zł to wysyłka gratis! Dotyczy ona jednak tylko zamówień, które nie są płatne przy odbiorze.

Twoja przesyłka

Dbamy o Ciebie i staramy się, aby Twoje zakupy dotarły do celu najszybciej jak to możliwe. Ekspresowa wysyłka to u nas standard, zamówienia złożone i opłacone do godziny 16 wysyłane są tego samego dnia.  Reszta zamówień wysyłana jest kolejnego dnia roboczego. Po wysłaniu zawsze dostarczamy link do śledzenia przesyłki online. Jeśli preferujesz dostawę z płatnością przy odbiorze, jest taka możliwość. 

Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty za obsługę i pakowanie, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, niezależnie od wielkości zamówienia, za przesyłkę płacisz tylko raz, tą sama kwotę. Twoja przesyłka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale przykładamy szczególną uwagę w celu ochrony delikatnych przedmiotów.

Prezenty

Chcesz zrobić prezent bliskiej osobie? Nie ma problemu, przygotujemy paczkę z Twoją dedykacją i wyślemy pod wskazany adres. Nasi pracownicy przygotują przepięknie zapakowany prezent na każdą okazję.