Aby przeglądac stronę zaakceptuj nasz Zasady prywatności dotyczące cookies.

Brak produktów

  Klamerka do formowania pieluszki z tetry Zielona

  Ocena(0)
  7,99 zł
  Brutto

  Niezbędna dla każdej wielomamy! ♥ Mały gadżet a jak ułatwia życie!

  Ilość:
  W magazynie80 Dostępneproduktów
  • Bezpieczne zakupy
  • Natychmiastowa wysyłka
  • 14 dni na zwrot

  Klamerka do tetry była pierwszym wynalazkiem, który zrewolucjonizował świat pieluszek wielorazowych!

  Pozbawiona ostrych zapięć klamerka w praktyczny i bezpieczny sposób zapina nam pieluszkę tetrową, pozwalając nam na pożegnanie się z agrafkami, gdy pieluszka składana czy formowana nie posiada dodatkowych rzepów czy nap. Jedną ręką możesz upiąć nawet najbardziej zmyślne złożenie pieluszki, tak aby ta nie straciła zamierzonej formy. Klamerki tak przypadły mamom do gustu, że na Świecie sprzedało się już ich ponad  50mln!

  Klamerka wykonana z elastycznego nietoksycznego materiału, występuje w całej gamie kolorów. Każdy koniec klamerki uformowanej w kształcie litery T "chwyta" się pieluszki. Ponieważ klamerka delikatnie się rozciąga i jest miękka, nie ogranicza ruchów dziecka, nie wpija się, jednocześnie doskonale utrzymując pieluszkę na miejscu.

  SAME ZALETY:

  • BEZPIECZNIEJSZE OD AGRAFEK - koniec ukłuciom mam i maluszków!
  • PEWNE - gdy pieluszka jest dopasowana i przylega, możesz nie bać się przecieków
  • TRWAŁE - nie rdzewieją, nie niszczą się tak szybko jak rzepy czy napy. Jeśli zajdzie potrzeba wymiany klamerki, będzie to bez porównania tańsze niż wymiana zapięć w kosztownej pieluszce.
  • EKONOMICZNE - niedrogie i oszczędzają pieniądze rodzicom, którzy nie mogą pozwolić sobie na pieluszki formowane, jako że doskonale sprawdzają się na pieluszkach składanych i przeszywanych "prefold"
  • HIGIENICZNE i ŁATWE W UŻYCIU - pozwalają rodzicom, dziadkom i osobom z problemami reumatycznymi, z łatwością pieluszkować  z każdym rodzajem pieluszki.

  Zalecenia dla Użytkowników:

   

  • NACIĄGNIJ Klamerkę  przed pierwszym użyciem. Rozciąganie uruchamia "pamięć",  tak by powracało do swojego oryginalnego rozmiaru po naciągnięciu, czym będzie potem ściągać pieluszkę do środka dla lepszego, ciaśniejszego dopasowania. Dokonujemy tego przez trzymanie klamerki na środku  jedną ręką, rozciągając jedno z ramion klamerki drugą ręką. Potem n-a-c-i-ą-g-n-i-j kilka razy ( dobre 10 ). Robiąc to, powinnaś czuć jak materiał nabiera miękkości i staje się bardziej elastyczny. Powtórz czynność z każdym ramieniem klamerki. Klamerka jest gotowa do użytku.
   Pamiętaj!  Jest to KONIECZNE dla prawidłowego funkcjonowania!

  • Sprawdź czy klamerka  jest BEZPIECZNIE ZAPIĘTE.  Zahacz lewe ramię klamerki, naciągnij w szerz i zahacz prawe, naciągnij w dół i zapnij środek. Mówiąc prosto, klamerka z kształtu T powinna nabrać kształtu Y
  • Klamerka już bezpieczna :) Na pieluszkę z klamerką zawsze zakladasz otulacz.


  Klamerki najlepiej SPRAWDZAJĄ SIĘ z pieluszkami frotte, prefoldami (przeszywanymi) i wszelkimi pieluszkami z wystarczająco luźnym ściegiem, by klamerka miała się w co wpiąć. NIE SPRAWDZAJĄ SIĘ z pieluszkami flanelowymi i ciasno tkanymi (fabrycznie filcowanymi) pieluszkami z wełny, czy konopii.

  #C301 C
  80 Przedmioty

  Specjalne referencje

  Brak opinii

  Napisz ocenę
  Klamerka do formowania pieluszki z tetry Zielona

  Klienci, którzy kupili ten produkt, zakupili również:

  arrow_back
  arrow_forward